Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniej
 2. Z dniem XXX została otwarta rekrutacja na moderatorów serwera DarkRP Aby dostać się do ekipy, musisz spełniać kilka poniższych wymagań: Przynajmniej 14 lat. Przynajmniej 20h na serwerze Znajomość społeczności serwera Reszta opisana poniżej: Wzór którego trzeba się trzymać: Należy go użyć w nowym temacie tego działu z nazwą "Podanie <twój nick>"" 1. Nick in-game: 2. Imię: 3. Wiek: 4. SteamID: 5. Link do Gextension: 6. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: 7. Doświadczenie jako administrator: 8. Znajomość regulaminu: 9. Coś o sobie (Minimum: 50 Max: 300 - słów): Zasady: 1. Podania napisane niezgodnie ze wzorem będą usuwane. 2. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. 3. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie jeden miesiąc. 4. Zgłoszenie nie gwarantuje zaakceptowania podania. 5. W przypadku zgłoszenia kandydatury w momencie, gdy rekrutacja jest zamknięta, czas rozpatrzenia wydłuża się na bliżej nieokreślony. 6. W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać minimum miesiąc od zamknięcia tematu, aby napisać ponownie podanie. 7. Wszelkie śmieszkowanie w podaniu kończy się permanentnym zakazem brania udziału w kandydaturze. 8. Użycie koloru czerwonego (którego używania zakazuje regulamin forum) spowoduje nałożenie stosownej kary oraz punktów karnych.
 3. xSkyer

  Utworzenie serwera SWRP

  (odpowiedź z dużym opóźnieniem) Nie jestem fanem Star Wars i dlatego nigdy nie zabrałem się za serwer SWRP. Jeżeli znajdzie się jakaś kompetentna osoba chętna do poprowadzenia takiego serwer to faktycznie można o tym pomyśleć.
 4. Simman102

  Utworzenie serwera SWRP

  Ja myślę że pomysł bardzo spoko i sam bym pograł na dobrym SWRP, ale czy ilość pracy jaką by trzeba włożyć w taki serwer by się zwróciła? Czy grałoby te dajmy na to 40 osób? Czy to jest to czego ludzie chcą?
 5. Zgłoszone przez: RoWeR Dotyczy: Utworzenia nowego serwera Star Wars RP Opis: Witam wszystkich bardzo serdecznie wielu z was starych graczy pamięta serwer SWWK na którym panował wciągający klimat CHCIAŁO SIĘ TAM GRAĆ !!!. Wielu z was obserwuję wydarzenia które dzieją się na arenie Polskiego Gmoda i wielu z was nie jest zadowolona taką koleją rzeczy, wiele serwerów powstaje lecz są bardzo słabej jakości mam na myśli zero RP zero wykwalifikowanej administracji oraz komandorów. Większość tych "dużych" serwerów za niedługi czas upadnie gracza przejadła się już ta monotonia na tych serwerach. Na polskiej arenie nie ma DOBREGO serwera SWRP. Większość serwerów prowadzi "wojnę" pomiędzy sobą jest to skandaliczne zachowanie najlepiej jak każdy serwer robił by swoje i zachęcał RP do wejścia na serwer. Więc proponuje utworzyć serwer z prawdziwego zdarzenia Doświadczeni komandorowie który znają się na rzeczy rzetelna administracja która nie faworyzuje swoich przyjaciół. Proponuje zrobić idealny serwer w starym stylu SWWK który posiadał by swój klimat. I proponuję utworzyć serwer nie na DarkRP lecz na StarwarsRP Uzasadnienie: Nie ma dobrego serwera SWRP, Serwery SWRP wracają do popularności na całym świecie, Nie ma Polskiego serwera na StarwarsRP (Nie licząc jednego ale to...), StarWars zawsze przyciągał graczy lecz najpier trzeba ich zachęcić
 6. Azot

  Podanie Ahus

  Podanie rozpatrzone negatywnie. Bardzo cieszymy się, że poprawiło się Twoje zachowanie i nie łamiesz regulaminu (brak wpisów w Gextension), ale uważamy, że jest dla Ciebie za wcześnie aby dostać się w nasze skromne progi.
 7. bombel

  Podanie Ahus

  jestem na tak dobry wariacik polecam go
 8. YOU'RE OUT OF TOUCH,

  IM OUT OF TIME

  BUT I'M OUT OF MY HEAD WHEN YOU'RE NOT AROUND

 9. ahus

  Podanie Ahus

  Poprzednich edycjach no właśnie teraz ani nie mam bana ani warna i stosuje sie do regulaminu
 10. VaSteR

  Podanie Ahus

  Jestem na nie. Nieschludne podanie i złe formatowanie nie stosujące się do wzoru. Gracz na poprzednich edycjach cieszył się też niezbyt dobrą reputacją oraz dużą karalnością.
 11. ahus

  Podanie Ahus

  1. Nick in-game: Ahus 2. Imię: Miłosz 3. Wiek: 15 4. Link do Gextension: https://panel.xskygames.eu/index.php?t=user&id=76561198202902803 5. Znajomość regulaminu: Znam i stosuje się czytam zawsze gdy jest aktualizowany 6. Dlaczego Ty nadajesz się na tą pozycję: Gram na tym serwerze już od 2 lat bywam prawie na każdej edycji. Chciał bym mieć większą role niż tylko gracz. Myślę że sprawdził bym się w tej roli z powodów takiego że znam regulamin sam go przestrzegam. 7. Coś o Tobie (Minimum 30 słów): Lubie grać w gry z wątkiem rpg. Jak już wspomniałem nazywam się Miłosz mam 15 lat mieszkam w Parczewie nie daleko Lublina. Gram często w Garry's moda ale też i w inne gry. Poza grami zajmuje się fotografią i jazdą na rowerze lub na desce.
 12. ToMojeEGO

  [Uwagi/Propozycje] Farmer

  #P.S. Nie mogę edytować to, więc piszę tak. W obecnej chwili 22:10:58 sekund, straciłem 8 tysięcy na farmerze. W trzech próbach wsadzenia nasion do doniczki (ziemniaki/sałata) znikają od razu po pokazaniu ikonki. Proszę o NATYCHMIASTOWE NAPRAWIENIE BŁĘDU. To jest niesamowiscie irytujące i psujące zabawę.
 13. Witam! Chciałbym przedstawić parę uwag dotyczących klasy RP o nazwie Farmer. 1. Błędy: - wsadzane nasiona do doniczek często znikają, odbijają się tym samym na sytuacjach finansowych farmerów, zakup czterech nasion ziemniaków (koszt 2000$), które znikają bywa problematyczne - podniesienie doniczki często wiążę się z zniknięciem nasion lub niemożnością wykonania na tej doniczce akcji typu podlewanie - prawdopodobne znikanie przedmiotów (nie tylko związanych z farmerem) po przejeździe taksówką 2. Propozycje: - nad doniczką jest uwzględniony indeks w postaci trzech ikon, nawozu, wody, słońca. Chodzi mi tutaj konkretnie o to, iż owe indeksy mogłyby wprawiać graczy w większą interakcję - tutaj chodzi mi o to, iż nawóz mógłby się zużywać przy czym ikona by bledła lub po prostu zapas ikony opadałby z góry na dół przy czym nasycenie kolorów, także odgrywałoby rolę informacyjną. Tak samo z wodą czy też słońcem, im większe zapełnienie tychże ikon lub niedobór - informowałby gracza, iż trzeba podlać nasiona lub przenieść w bardziej słoneczne miejsce. - dodatkowe nasiona lub uwzględnienie "mechanizacji" farmy, typu jakaś taśma, w której umieszczałoby się nasiona, a one po kliknięciu przycisku chociażby ON przesuwałyby się po taśmie, prosto do donicy. - półki/shelfy na nasze składniki czyli np., nasiona, konewki lub jakieś zbiorniki wody, z których wodę można by było pobrać - wtedy konewka mogłaby być pusta, a ze zbiornika można by było czerpać tą wodę lub po prostu z konewki wlać do zbiornika. - jeśli dodano by "oświetlenie donic/nasion" to można by było dodać jakieś przedmioty typu "lampa". Swoje by kosztowały, a nasiona, także mogłyby znajdować się w domach. Myślę, iż to na tyle moich pomysłów. Proszę o nie zamykanie tematu, gdybym miał nowy napływ pomysłów co do tejże klasy RP postaci. Pozdrawiam, ToMojeEGO.
 14. Azot

  [Skarga] Em$oN™

  Skarga rozpatrzona pozytywnie. Oskarżony został wcześniej ukarany. Zamykam.
 15. Wapio

  błąd wydobywacza oleju

  od razu dodam ss całej rafinerni naszej dla dowodów
 16. Witam. Dzisiaj z kolegą kopałem olej i podczas wypalania gazu (pod koniec) znikły nam panele. jesteśmy przez to stratni ponad 50k bo mieliśmy wszystko kupione i na max ulepszone. Proszę o naprawienie błędu i o zwrot nam pieniędzy,
 17. Wapio

  [Skarga] Em$oN™

  powiedzmy że tego nie widać
 18. Bartekfun7

  [Skarga] Em$oN™

  Ej stary. Bo przez przypadek zareklamowałeś inne serwery. :A
 19. Wapio

  [Skarga] Em$oN™

  Nick oskarżającego: Wapio Nick oskarżonego: Em$oN™ SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:137413376 Przewinienie: 2x rdm Dowody: w załączniku Czas zdarzenia: 14:25 Wyciągnęłem z bankomatu 30 tys PLN i zmieniłem pracę na meth dealer'a po czym jak się zrespiłem oskarżony wziął karabin i full automatem mnie zabił przez co straciłem 6k potem jak się zrespiłem ponownie to mnie zabił i straciłem 5k. mam 2 świadków do tego w tym jeden mu sprzedał broń
 20. Skarga rozpatrzona negatywnie. Brak całkowitego uzupełnienia wzoru (STEAM_ID nie zostało podane). Dowody nie są wystarczające. Spam zamiast dyskusji.
 21. A skąd wiedziałeś że miałem nielegalną broń? No własnie. A poza tym ty groziłeś nam skayerem że dostaniemy bana i wyzywałeś że "Dostaniesz Huja swojej matki do buzi"
 22. właśnie za powiedzenie ,gówno , dupa'' dostałem cały magazynek w plecy od Szeryf https://imgur.com/a/PyO183u
 23. zaczełem się bronic bo wy mnie wyzywaliscie . jeszcze szeryf na radiu wołał ,,chodźcie do więzienia tą kurwę powyzywać''
 24. nie bez powodu tylko bo miałeś bron bez licencji a po tym jak cie zakułem to dali ci licke
 25. Nie znalazłeś granatów. Jako swat wleciałeś do mnie bo Byłem poszukiwany i spamiłeś nimi anie testowałeś . Szeryf ciebie wyzywał bo zacząłęś jego wyzywać tak jak mnie. Zabili ciebie bo mnie ztazowałeś bez powodu. Moje argumenty według mnie są lepsze.
 26. Nick oskarżającego: Wapio Nick oskarżonego: MikoX , Arthur Brown , Szeryf , Zygmunt III Faza. SteamID oskarżonego: nie mam bo dużo osób Przewinienie: Ciągłe rdm jako policja na policje/cywila jako mnie Dowody: https://imgur.com/a/HumiJeP Czas zdarzenia: 10.06 17:15 - 17:40 Znalazłem dymne i przetestowałem dostałem demota od Szeryf , następnie jak ładowałem granaty dymne amunicje to arthur brewn mnie aresztował na 4 minuty , Szeryf mnie ciągle wyzywał , 2 razy rdmował . następnie jak użyłem raz to mnie cała czwórka zaatakowała jak byłem policjantem i zrmowali i zdemotowali. mam tylko jeden ss jak mnie typek demotował za ,,znowu rzuca granatami'' rzuciłem 2 dla zabawy w wode. i za to nie ma, i mam napis RDM bo mnie w komisariacie rdmowali, na wyzywanie nie mam bo mnie z gry wywaliło coś dlatego 1 ss.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×