Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

cwojtek

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O cwojtek

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

161 wyświetleń profilu
 1. cwojtek

  Żegnam

  Ahh zapomniałem powiedzieć głownym powodem są hejty na mnie w community a zwłaszcza wśród administracji, i nie chce z nią mieć nic wspólnego.
 2. cwojtek

  Żegnam

  Związku z tym że zostałem wywalony z administracji chciałem ogłosić że nie pojawię sie już na Xskygames. I nie chodzi tylko o to, ale Rako sie o co jeszcze. Poznałem tu wiele ciekawych osób jak i raków.Tak więc żegnam.
 3. cwojtek

  Podanie

  Nick: Paweł Rak Imię: Wojtek Wiek:14 Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198095390197 Dlaczego ja?: Bardzo podoba mi się ten serwer (dlatego wpłaciłem dotacje). Myślę że jestem ogarniętym graczem dark RP i umiem odgrywać role. Lubię i często pomagam innym gdy czegoś nie rozumieją (głownie na poprzednich edycjach). Miałem u was zaufanego ale nie zdążyłem się wykazać z powodu zamknięcia serwera. Myślę że dam rade objąć stanowiska i w TTT i dark RP. Wcześniej zataiłem błąd aministratora R4K0 za co bardzo przepraszam. Profile zaproszonych osób: Większość nie lubi dark rp ale jest jedna http://steamcommunity.com/profiles/76561198072884451. Liczę na tak :).
 4. cwojtek

  Podanie ZBIGGIE/Juan Pavlatch

  Ewidentny tak. Jest on ogarniającym i pomocny graczem.
 5. cwojtek

  Magnificon

  Za daleko meh
 6. cwojtek

  R.I.P. DarkRP i Orion

  Nie da sie
 7. cwojtek

  R.I.P. DarkRP i Orion

  Wiem
 8. cwojtek

  R.I.P. DarkRP i Orion

  To się stało STAŁO SIE!