Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Matrixx1200

darkrp znów wyłączone ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Matrixx1200    0

hmm .............. co by tu ......... aha znów wyłączono darkrp z powodu że mało graczy na nim gra , no świetnie !!

Wo gule przez ostatnie dni nie było graczy na darkrp i przez to wyłączono serwa, no kurwa po co! jak i tak znów będzie dużo na nim grać 

a wy go wyłączyliście bo przez kilka dni nikt nie grał no rozumiem że miesiąc ale to było głupie 

Moim zdaniem nie powinno się tego hejtować bo sami widzicie jak dużo administratorów polega na darkrp a prawie żaden się nie pojawia co sprawia pustkę i to właśnie powinno poruszyć was bo!

jest z ponad 10 adminów a żadnego kurde nie widać na serwie i przez co nie chcą grać gracze bo ludzie wykorzystują to źle i jest to straszne bo ludzie ciągle łamią zasady i nikt nie ma frajdy z gry i tylko wychodzić im się chce . 

I następnie jest to że skargi nie ma na nich bo poco bo ignorujecie je. więc może admini  zachęćcie ludzi by grać na darkrp-ecie bo tylko siedzicie na czymś innym a wam gracze znikają z serwa 

więc to powinno chociaż zachęcić  was do roboty bo nawet nie ma takiej reklamy serwera która sprawi więcej graczy a tylko są stare i przestarzałe. no powiem 1 fajny serw ale mało graczy bywa czasem a macie serwer. Więc jedno porównanie które było kiedyś bo chyba każdy to wie że kiedyś było więcej graczy ale poznikało co jest smutne bo na serwerach mniej graczy więc przemyślcie  czasem coś bo lubiłem darkrp {jak pewien orion który był  uzależniony co mnie wo gule nie dziwi bo wasz serwer darkrp był najlepszy moim zdaniem więc za to was lubie i kończe bo widze że się wypisałem ...............................................................:3

i proszę to ogarnąć bo jeśli ten serwer będzie tracił graczy to kiedyś się rozpadnie . bo niby kiedyś był martwy :i

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta