Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Matrixx1200

No witam . mam historyjkę chcecie wysłuchać :D

Rekomendowane odpowiedzi

Matrixx1200    0

No witam serwerownię nie wiedzie jaką miałem ciekawą przygodę wczoraj :P 

zaczynam: gdy chciałem wejść na steam to nie mogłem [a wiecie dlaczego } spróbuj zgadnąć i zobacz za wykrzyknikami odpowiedź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............................................................................................................................................bo ktoś mi shakował konto :( steam . Nie wiem jak to się stało próbowałem zmienić hasło ale wysyłało na innego emaila więc na steam założyłem {konto support} i napisałem w czym problem że przejęto/skradziono mi konto steam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matrixx1200    0
11 minut temu, Matrixx1200 napisał:

No witam serwerownię nie wiedzie jaką miałem ciekawą przygodę wczoraj :P 

zaczynam: gdy chciałem wejść na steam to nie mogłem [a wiecie dlaczego } spróbuj zgadnąć i zobacz za wykrzyknikami odpowiedź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............................................................................................................................................bo ktoś mi shakował konto :( steam . Nie wiem jak to się stało próbowałem zmienić hasło ale wysyłało na innego emaila więc na steam założyłem {konto support} i napisałem w czym problem że przejęto/skradziono mi konto steam

no ale odzyskałem konto po jakimś czasie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SprInt    1

Ja miałem coś podobnego :D Wracam sobie ze szkoły i chce sobie w coś pograć a tu "twój login lub hasło jest błedne" próbuje jeszcze 50 razy po czym próbuje zmienić hasło i czekam 30 min a na maila nic ... i wtedy się skapłem że mi ukradli. Ale ta cała historia skończyłą się trochę śmiesznie gdyż ów haker wysłał mi passy na maila i napisał że przeprasza i żebym zmienił hasło :DxD

Tu ten e-mail : 

Hi, i buy you steam.
I sell you inventory, and take back my money.
I'm very sorry.
login: terminator1444
Pass: 123654789qA1

And i tethered steam on you e-mail.

Change the password that would later do not lose your account. All the best.
Edytowane przez SprInt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Orion    0

a mi jakiś rusek origina podpierdzielił, historia twojej rodem, ale zadzwoniłem na infolinie EA, podalem kod do mojego SW: BATTLEFRONT i odzyskałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta