Skocz do zawartości

Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Persona non grata

Przywrócenie gore mod

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie był to bardzo przydatny i lubiany addon pozwalający pozbywać się ciał, oraz pozwalał na ciekawsze strzelaniny.
Oczywiście gore mod pozwalał także graczom i innym osobnikom na większą inwencję twórczą np. wieszanie ciał, mielarka, rozwalanie ciał dla HP.
Wnoszę więc o przywrócenie gore mod ze zmniejszoną ilością krwi oraz gibów. (aby zmniejszyć lag dla niektórych użytkowników)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako twórca propozycji usunięcia gore, jestem na NIE.

42 minut temu, Persona non grata napisał:

Według mnie był to bardzo przydatny i lubiany addon pozwalający pozbywać się ciał

Ilość ciał była strasznie upierdliwa, a nawet jeśli takie ciało już ktoś zniszczył propem to zostawała taka dziwna plama na podłodze.

Powodowało spadek FPSów, więc niezbyt się podobało.

43 minut temu, Persona non grata napisał:

oraz pozwalał na ciekawsze strzelaniny.

Gore bardzo rzadko aktywował się w ciekawsze sposoby. Zazwyczaj ciało utykało w powietrzu, eksplodowało tym dźwiękiem i upadało.

Płynność gore to brak płynności w porównaniu do odrzutu obecnych ciał.

44 minut temu, Persona non grata napisał:

Oczywiście gore mod pozwalał także graczom i innym osobnikom na większą inwencję twórczą np. wieszanie ciał, mielarka, 

Niestety nie, to jest zakrzywiona wizja adminów. Ciało bindowało się do "właściciela" i nikt poza nim nie mógł nim manipulować.

45 minut temu, Persona non grata napisał:

rozwalanie ciał dla HP.

To NIE jest pozytywny aspekt gore.

To nie miało sensu RP, a w trakcie raidów cholernie przeszkadzało, bo wchodzę do banku i okazuje się,

że weszła tam już 5 cywili, napastnicy zamordowali ich wszystkich i każdy ma po 140hp. I weź tu raiduj, bo do tego 250 kevlara.

47 minut temu, Persona non grata napisał:

przywrócenie gore mod ze zmniejszoną ilością krwi oraz gibów.

Jeśli już przymusowe byłoby przywrócenie gore, to to jest jedyne sensowne rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godzinę temu, Simman102 napisał:

Ilość ciał była strasznie upierdliwa, a nawet jeśli takie ciało już ktoś zniszczył propem to zostawała taka dziwna plama na podłodze.

Powodowało spadek FPSów, więc niezbyt się podobało.

Mi nigdy nie zlagowało nawet przy zmieleniu kilku ciał na raz w bardziej lagujących wersjach mielarki.

Godzinę temu, Simman102 napisał:

Gore bardzo rzadko aktywował się w ciekawsze sposoby. Zazwyczaj ciało utykało w powietrzu, eksplodowało tym dźwiękiem i upadało.

Niestety nie, to jest zakrzywiona wizja adminów. Ciało bindowało się do "właściciela" i nikt poza nim nie mógł nim manipulować.

Trzeba było mu w tym pomóc, rzadko utykało w powietrzu samo z siebie.

A policjanci też mogli zjadać bandytów xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę wyłączyć giby całkowicie, wtedy nie będzie to tak krwawe. Mogę zwiększyć kule które są wymagane do oderwania kończyny, itp. Mogę też wyłączyć całkowite rozwalanie ciał. Wasz wybór, wrócić to czy nie?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pomysł dobry jestem na tak, nie mam pojęcia czemu jestescie na nie bo amcie "spadki fps!" po 1 taki kowalski z policji dojdzie prędzej do tego kto zabił po śladach krwi, po 2 naprawde? wam fpsy spadają ? ja mam komputer na owe standardy przestarzały i w sumie to tylko do pisania aplikacji do consoli się nadaje bo I3 2.6gh 4gb RAM'u windows 10 karta graficzna moze lepsza ale co z tego jesli procek do kitu, ale jak jescze był ten mod z ciałami nie przeszkadzało robienie z nimi rozróby. Nie widzę problemu tylko dogadajcie się co do ktorego czy copruse moda czy innego nekrofilskiego nieba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.