Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam sprawę do całej ekipy zarządzającej xskygames i szczególnie do xSkyera.

Chodzi mi o założenie lub dodanie zamiast serwera TTT serwera Dethrun w GModzie. Czy jest sens bawienia się w TTT, które ciągle ma problemy i stało się mało popularne ? DarkRP ma się świetnie, ale z TTT nie jest już tak wesoło. Przy Dethrunie dochodzi również fakt, że konkurencja byłaby mała, bo tylko ze strony Strefy Gier. A TTT jest (polskich) 21. Serwery Dethruna nie cieszą się oczywiście taką popularnością jak TTT ( bo w TTT gra regularnie 1500-2500 osób, a w Dethruna 300-800), ale ciągle ją zyskują coraz większą. Proszę o poważne zastanowienie się nad tym.

Z poważaniem

PoProstuKarol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Keemstar    1

Powiem krótko, BHOP by się szybko znudził po paru mapach. Nie dość że czasami się buguje zmienianie mapy to jeszcze połowa by nie potrafiła trzymać cały czas spacji aby BHOPOWAĆ, Jestem za JailBreakiem, ewentualnie Zombie Survival.

//Sentai: Czemu uważasz że połowa nie potrafiłaby trzymać spacji? Myślisz że inni są gorsi od ciebie? W takim wypadku trzeba Cię natychmiastowo zbanować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zwrócić uwagę, że  w sam tryb BH gra 30 osób max naraz, a w Dethruna kilkadziesiąt razy więcej. A sam pomysł tyczy się właśnie Dethruna, a nie Jailbreka czy Zombie Survival.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.