Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

Keemstar

Oceń KidModów, Adminów DarkRP!

Rekomendowane odpowiedzi

Keemstar    1

Witam.

Ten post nie ma zamiaru urazić żadnego członka administracji serwisu SkyGames, jest to jedynie opinia na temat adminów jakich występują na danym serwerze.

Barney - 10/10 Pracowity, widać że zależy mu na randze i nie jest sarkastyczny w stosunku do graczy jak JAKIŚ admin. (Dzięki za dzisiejszą pomoc :3) Przyjazny, przystawiony do graczy, duża znajomość regulaminu jak i posługiwanie się toolgunem jest takie 9/10, dla mnie przykład do naśladowania.

Persona non grata 9/10 - Dlaczego zaniżam jeden punkt? Już wyjaśniam, akurat ten administrator był on pierwszym którego poznałem na serwerze, pomocny przyjaźnie nastawiony do graczy, wzorowa znajomość regulaminu, aktywność jest na poziomie dobrym, dlatego zaznaczyłem 9 nie 10  (wybacz ;/)

Malwin - ?/10 - Nie zdążyłem się jeszcze przyglądnąć temu administratorowi, jednak jestem nastawiony pozytywnie dlatego że zobaczyłem że Malwin dobrze interweniuje i wymierza sprawiedliwość.

Azot - 5/10 - Powiedzmy że ten admin nie rozumie pojęcia "sarkazmu" oraz sam go używa komunikując się z tym do graczy, zna dobrze regulamin, ale póki co jestem do tego administratora nastawiony neutralnie. (Zbanował mnie na 1 dzien za bron na hobosie zamiast dac mi banjoba).

Ryżu - ?/10 - Tak samo jak Malwin.

Vaster 10/10 - Kulturalny Kid Moderator, przyjaźnie nastawiony, dobrze zna się na regulaminie, no i ładnie buduje admin sita tak aby nie uciec. (Pomysłosy)

(o Ile nie masz zamiaru obrazić żadnego z administratorów to wstaw tutaj swoją własną listę ocen oraz opiń każdego z administratorów DarkRP).

Edytowane przez Keemstar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Simman102    17

A, też coś dorzucę.

VaSteR - 7/10 - spoko ziomuś nawet, ale rzadko trochę gra

ZBIGGIE - 8/10 - wyluzowany, chociaż chyba porzucił tę robotę

Azot - 9/10 - profesjonalne podejście do sprawy, czasem aż za bardzo

Iczigo - 2/10 - dalej nie wiem o co poszło

Persona non grata - 7/10 - cichy, spokojny, dobry mikrofon, szkoda że nie walczy zbytnio

Barney - 7/10 - cichy, spokojny, dobry mikrofon, szkoda że nie walczy zbytnio

Malwin228 - 7/10 - spoko ziomuś, często SWAT, ale frekwencja biedna

Ryżu - NIEKLASYFIKOWANY - nie widziałem go jeszcze w tej roli

Murzyn - 8/10 - wyluzowany, bardziej pomaga graczom niż interweniuje, spoko ziomuś do grania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barney    0
9 godzin temu, Simman102 napisał:

Barney - 7/10 - cichy, spokojny, dobry mikrofon, szkoda że nie walczy zbytnio

Dobry mikrofon? tak się składa że mam bardzo słaby i ani razu go nie używałem na żadnych serverach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shipcar    23

Barney - 8/10

Persona non grata 9/10

Malwin - 7/10

Azot - 8/10

Ryżu - 8/10

Vaster 11/10                 just kidding, 2/10

Nowe osoby nie ocenione, ponieważ nie grałem jakiś tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam. W przypadku Malwina oraz Barney'a ocena może być za niska/wysoka, ponieważ nie wyrobiłem sobie jeszcze o nich opinii.

Stwierdziłem, że jeśli jest skala liczbowa, to nie będę się rozpisywał. Poza tym moje opinie są nie subiektywne, bo większość z tych osób lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28 minut temu, Azot napisał:

Kuje mnie to w oczy.
Rozumiem, że obniżyłeś mi ocenę z powodu tego bana.
Tylko jest jeden szczególik, że w powodzie bana masz napisane dlaczego ban na jeden dzień a nie jobban.
Ochlon, mialem ci dac banjoba i jaila ale gownoburze zrobiles. Bron jako hobos.  
Zacząłeś klnąć na chacie kłócąc się z kimś, że cię podkablował czy coś takiego.
Do tego wszystkiego nadużywałeś capslocka w tej kłótni. (każda wiadomość dużymi literami)

Dobra, dobra.. Załatwiajcie na privie czy w skargach, a nie tutaj, bo niepotrzebny spam się zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez shipcar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Azot    7

10 godzin temu, Keemstar napisał:

Azot - 5/10 - Powiedzmy że ten admin nie rozumie pojęcia "sarkazmu" oraz sam go używa komunikując się z tym do graczy, zna dobrze regulamin, ale póki co jestem do tego administratora nastawiony neutralnie. (Zbanował mnie na 1 dzien za bron na hobosie zamiast dac mi banjoba).

Kuje mnie to w oczy.
Rozumiem, że obniżyłeś mi ocenę z powodu tego bana.
Tylko jest jeden szczególik, że w powodzie bana masz napisane dlaczego ban na jeden dzień a nie jobban.
Ochlon, mialem ci dac banjoba i jaila ale gownoburze zrobiles. Bron jako hobos.  
Zacząłeś klnąć na chacie kłócąc się z kimś, że cię podkablował czy coś takiego.
Do tego wszystkiego nadużywałeś capslocka w tej kłótni. (każda wiadomość dużymi literami)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tadzio    0

Barney - 10/10 niemowo ty :D

Persona non grata 9/10

Malwin - 10/10 Nadal czekam na binda !goto Tadzio

Azot - 9/10

Ryżu - 9/10

Vaster 10/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta