Discord

Zapraszamy na naszego Discorda! https://discord.gg/bQVzsXt

dolcze

Gruntowna zmiana hitmana

Rekomendowane odpowiedzi

dolcze    0

Od dawna ta praca mnie irytowała, w sumie nie tylko mnie przez te jakże znane i lubiane "randomized" i niegranie RP, ludzie grający hitmanem nie grają w ogóle RP, grają jakby grali tylko dla tych zasranych pieniędzy na serwerze, tzn. zabijają ludzi nie ważne czy to w centrum, czy przy NPC czy nawet w komisariacie, mają te swoje zasrane pkmy i l96 i biegają po mieście i zabijają każdego na kogo tylko mają hita. Hitman z reguły to zawsze była postać, która miała jakiś podstawowy pistolet, bądź hidden blade i zabijała osoby, które weszły za skórę innym, chcesz się kogoś pozbyć, ale nie chcesz robic tego sam - zamawiasz hitmana i on w ukryciu dokona zabójstwa raz na od 3 do 5 minut, a obecnie na tym serwerze hitman wygląda tak, że koleś sobie wbija, dostaje nick, zabija go, dostaje po chwili kolejny, zabija go, cel stoi pośród 4 ludzi? Zabij wszystkich pod pretekstem usuwania świadków! Czemu nie! Przednia zabawa, wirtualne pieniądze na serwerze są ważniejsze od nie niszczenia innym gry! Obecny hitman to parodia i tylko maszynka do wkurwiania

(jeszcze na koniec informacja do Skyera, aby nie zaśmiecać forum kolejnymi postami)

Przypominam ci o mojej propozycji nt. zmian w policji, napisałeś, że nowe prace tzn. SWAT Snajper oraz Ciężki SWAT mają sens, (no chyba, że to był sarkazm :v). Co do aut i działającego ELS jestem już zadowolony :P

Edytowane przez dolcze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Simman102    17

Wiesz jak kiedyś działał hitman?

Wcale.

Trzeba było podejść, ręcznie kupić hita. Działało to tak, że każdy hitman był aresztowany za "ej daj hita", a jak już jakiegoś dostał to demote bo nie znał powodu.

Randomowe hity po pierwsze sprawiają, że gra hitmanem ma sens, bo ma się co robić. Po drugie, dynamizują rozgrywkę - trzeba się trochę bardziej dozbrajać, uważać na siebie, grać w grupach.

Jedyne co bym zmienił to zakres ludzi, na których mogą pójść hity (ASS?).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bartekfun7    17

Ta nowy shitman jest chujowy aż odechciewa się grać, te dzieci grające hitmanem to syf, ły ły "MIAŁEM HITA" zabił prawie każdego w sklepie bo świadkowie.

@Simman102(cytat):"Wiesz jak kiedyś działał hitman?

Wcale.

Trzeba było podejść, ręcznie kupić hita. Działało to tak, że każdy hitman był aresztowany za "ej daj hita", a jak już jakiegoś dostał to demote bo nie znał powodu."

On dobrze opisał starego hitmana dokładniej jak wyglądało zabijanie przez niego na xsky oraz zamawianie go, długo nie grałeś i dlatego nie wiesz.

Nie jabłuszko, randomowe hity w ogóle nie sprawiają że gra tą "pracą" ma jakikolwiek sens, po prostu rośnie ilość rdmów i demotów.

Dynamizuje rozgrywkę: Dozbrajanie, masz na myśli coś takiego?

-Idziesz spokojnie przez miasto "Jakiś idiota dostał hita na ciebie"

-Kupujesz licencję od policjanta

-Wchodzisz do gunshopu

-Kupujesz broń za 4500$(Tracisz prawie całą początkową kasę z gry)

-Wychodzisz ze sklepu

-Dostajesz strzała od shitmana.

-Shitman zabija wszystkich w sklepie krzycząc świadków trzeba się pozbywać.

Dalej mi się nie chce opisywać tej "Dynamizacji"

Nowy hitman to ebola.

Edytowane przez Bartekfun7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dolcze    0

Dlatego hitmanem podchodziło się do typów daleko od policjantów i wtedy się mówiło "daj hita" a nie tak jak teraz wszystko sie dzieje w centrum przy policji, ludziach itp. Po drugie hitman zawsze miał coś do roboty, jeśli robił to dobrze, sam jak grałem hitmanem i założyłem mały sklepik na obrzeżach to wykonywałem KAŻDEGO powierzonego mi hita i zarabiałem, jeśli robisz to umiejętnie jak prawdziwy hitman a nie będziesz sie wpierdalał w zgrupowania ludzi z negevem to tez bedziesz trzepał forsę. Po trzecie jaka dynamizacja, jakie dozbrajanie? Co z tego, że założysz kevlara, awp, negevy i inne śmieci jak jesteś na strzała od awp lub zostaniesz rozstrzelany jak bedziesz z kim gadal albo stal kupowal auta od npc z kilometra. W 100% zgadzam się z Bartekfun7, dla hitmana zabawa całkiem fajna, bo sobie strzelasz każdego kogo popadnie, a dla graczy maszynka do wkurwiania i rozpierdalania rozgrywki innym, tak jak wyżej wspomniane - shitman a nie hitman

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.